На Прикарпатті науковці дослідили водорості водойм. ФОТО

На початку липня науковим співробітником відділу фікології інституту ботаніки імені М. Г. Холодного, к.б.н. Оленою Володимирівною Райдою за сприяння та участі дирекції парку та...

На початку липня науковим співробітником відділу фікології інституту ботаніки імені М. Г. Холодного, к.б.н. Оленою Володимирівною Райдою за сприяння та участі дирекції парку та науковців Галицького НПП, було проведено дослідження водоростей водойм нашого краю.

Про це повідомили на сторінці Галицького НПП.

“Зважаючи на те, що водорості у Галицькому НПП, як зрештою і на Західній Україні, раніше ніхто не вивчав, дослідження такого роду мали неабияке значення. За час експедиції було обстежено низку водойм парку: Бурштинське водосховище, стариці Дністра, річки Бибелка, Гнила Липа та ін. Звісно, що робота над визначенням зразків довготривала, адже зібрано їх було 75, але вже можна сказати, що робота була зроблена немала”, – йдеться в дописі.

Зі слів пані Олени наші водойми, зокрема Бурштинське водосховище, вразили різноманіттям і цікавим поєднанням видів з різних відділів водорослей.

Читайте також: У місті оголосили конкурс на проєкт музеєфікації Тисменицької брами


Gastro If
Gastro If

Категорії
РОЗВАГИ
Новини
Loading...