Like

Поліцейську станцію відкрили на Калущині – обслуговуватиме 12 сіл. ФОТО

У Верхнянській сільській ОТГ у селищі Верхня, Калуського району, відбулося відкриття поліцейської станції. Вона вже 11 в області. Урочисто відкрили станцію 7 листопада заступник...

У Верхнянській сільській ОТГ у селищі Верхня, Калуського району, відбулося відкриття поліцейської станції. Вона вже 11 в області.

Урочисто відкрили станцію 7 листопада заступник начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Пицків, керівництво Калуського відділу поліції, депутат обласної ради та представники органів місцевого самоврядування.

Також на заходи прийшли мешканці села.

«Ці станції дають змогу дільничому знаходитися на місці, безпосередньо. І здійснювати прийом громадян щоденно в межах населеного пункту, ОТГ. Людям не потрібно буде їхати в райцентри, у відділи чи у відділення поліції зі своїми проблемами, а прямо йти до поліцейського», – Пицків.

Тут поліціянти обслуговуватимуть територію 12 населених пунктів, а саме: села Верхня, Збора, Завадка, Довгий Войнилів, Станькова, Негівці, Іванкова, Вилки, Гуменів, Кулинка, Степанівка та Болохів.

На вказаній території проживають близько 11 300 громадян.

У станції працюватиме двоє дільничних офіцерів поліції. Правоохоронці працюватимуть в приміщенні сільської ради.

Поліціянти матимуть можливість швидше реагувати на правопорушення у населеному пункті, а людям буде значно простіше отримати допомогу поліції. Найближчий відділ поліції знаходиться на відстані більше 15 кілометрів.

Станція обладнана комп’ютерною технікою, створені комфортні умови для спілкування громадян зі своїм дільничним, розміщено інформаційні стенди.

Читайте також: На Прикарпатті відкрили одинадцяту поліцейську станцію. ФОТО

 


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...