Like

Скільки риби споживає пересічний прикарпатець

Начальник управління державного агенства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький розповів, скільки риби споживає пересічний мешканець області. У понеділок, 25 листопада, триває щотижнева...

Начальник управління державного агенства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький розповів, скільки риби споживає пересічний мешканець області.

У понеділок, 25 листопада, триває щотижнева онлайн-нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Начальник управління державного агенства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький розповів про проблемні питання розвитку рибного господарства та збереження водних біоресурсів в області.

“В Івано-Фовнкіській області люди споживають дуже мало риби і наш регіон знаходиться на одній з останніх позицій по Україні. Десь на рік 7,9 кг риби на душу населення”, – каже Стрембіцький.

Він додає, що обласне управління планує покращити роботу з закордонними фахівцями, аби збільшити обсяги виробництва риби. А також провести легалізацію виробників, інформує ГалкаС.

Загалом від початку року на Прикарпатті виростили 578 тонн риби. З них 104 тонни товстолоба і 11 тонн форелі.

“Для області, у якої дуже велика кількість гірських річок, то 11 тонн форелі – це дуже мало”, – говорить Стрембіцький.

Читайте також: В Івано-Франківську проведуть антитерористичні навчання


Like

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...