Like

Валютні гойдалки: що робиться з гривнею і чого чекати далі

Аналітики спробували скласти курсовий прогноз на 2020 рік. У 2019 році курс гривні рекордно зміцнився – і такого сценарію не передбачав жоден експерт. Аналітики...

Аналітики спробували скласти курсовий прогноз на 2020 рік.

У 2019 році курс гривні рекордно зміцнився – і такого сценарію не передбачав жоден експерт. Аналітики спробували скласти курсовий прогноз на 2020 рік, пише “НВ Бізнес”.

Так, старший аналітик Райффайзен Банк Аваль Михайло Ребрик прогнозує скромне зростання профіциту фінансового рахунку на тлі пікових виплат по державному боргу. Як наслідок, відбувається повернення курсу гривні в діапазон 24-25 з можливим ослабленням до 26 грн/$ до кінця 2020 р.

Аналітик “Concorde Capital” Євгенія Ахтирко припускає, що середній курс в 2020 році буде 25 грн/$, середній курс в 2019 році – близько 25,8 грн/$.

Директор департаменту стратегічного управління банку “Південний” Дмитро Чичкаленко розповів, що прогноз вони закладають плавну девальвацію гривні до 26,50 грн/$ на кінець року (середньорічний рівень 25,17 грн/$).

Читайте також: Поліцейські Прикарпаття завершили досудове розслідування щодо організованої групи із розкрадання скрапленого газу. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Економіка
Новини
Loading...