Like

У Калуші вперше проведуть конкурси на приміські маршрути

Виконавчий комітет Калуської міської ради має намір затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Калуської об’єднаної територіальної громади —...

Виконавчий комітет Калуської міської ради має намір затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Калуської об’єднаної територіальної громади — відповідний проєкт рішення оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

 

За проєктом рішення, на приміських перевезеннях до сіл об’єднаної територіальної громади залучатимуть транспорті засоби, які відповідають категоріям автобусів М2 та М3 та класам — А, В, І, ІІ,ІІІ. Також транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, охороні праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованим відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному санітарному і технічному стані і здійснювати перевезення з визначеними режимами руху. Є і вимога щодо забезпечення роботи на маршрутах транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю у кількості до 50%, повідомляють “Вікна”.

До складу конкурсного комітету пропонують включити 15 осіб, а головою комітету буде міський голова Ігор Матвійчук.

Конкурс планують провести на сім маршрутів, а саме: з Калуша до Бабина Зарічного, Студінки, Сівки Калуської, Середнього Бабина, Мостище і Кропивника (два об’єкти конкурсу). З сіл, які приєдналися до Калуша, у цьому переліку відсутня лише Вістова.

Як пояснив начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський, цього року проводитимуть конкурси лише на ті маршрути, на яких закінчується термін дії попередніх угод з перевізниками. Раніше конкурси на них проводила Калуська районна державна адміністрація, яка надала необхідну інформацію міській владі. Причому на відміну від міських пасажирських перевезень, де проводять один конкурс на усі маршрути, у районі проводилися окремі конкурси, відповідно термін дії угод завершується в різний час. А отже і міська влада буде проводити не один, а кілька конкурсів. А перевізники, у яких термін дії угоди завершиться у наступні роки, продовжуватимуть виконувати свою роботу на попередніх умовах.

Графіки перевезень на приміських маршрутах поки що невідомі, це ж стосується і кінцевих зупинок у Калуші (за словами Юрія Соколовського, вже є пропозиція перевізника, щоб маршрут до Сівки Калуської починався у центрі міста). Їх обумовлюватимуть перед проведенням конкурсів.

Як і на міських перевезеннях, на приміських у межах Калуської ОТГ будуть пільгові рейси — на кожному маршруті по одному рейсу до Калуша і від Калуша на день. Нагадаємо, цього року програмою соціального захисту населення на відшкодування перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян передбачили 5,4 млн гривень, у тому числі 1,1 млн гривень — на перевезення до семи сіл, які увійшли до складу Калуської ОТГ.

Згідно з проєктом кошторису витрат, пов’язаних з підготовкою і проведенням конкурсу, на один маршрут він коштуватиме 1672 гривні. Такою ж була вартість проведення конкурсу на один об’єкт — пакет маршрутів під час конкурсу на міські автобусні маршрути, який у Калуші провели торік.

Читайте також:  У селах, які приєдналися до Франківської ОТГ, організують вивезення відходів. ФОТО


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...