Like

У Раді пропонують заборонити школярам користуватися смартфоном на уроках

Народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко зареєстрував у парламенті законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони використання мобільних телефонів...

Народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко зареєстрував у парламенті законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, та не створення перешкод для отримання освіти іншими здобувачами освіти (№2792).

Тексту законопроєкту на сайті парламенту наразі ще не оприлюднено. Водночас, на своїй сторінці у Facebook він написав, що “подав у Раду закон, щоб заборонити у школах використання смартфонів на уроках”, пише “Уніан”.

“Очевидно, що наразі сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою. Проте, з іншого боку, це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу. Крім цього, глобально постійне “зависання” у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, до скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті, а також до поширення жорстокого цькування в онлайні”, – зазначає Гончаренко.

За його словами, заборона на різноманітні гаджети у школах вже діє у Франції, Греції, деяких штатах Америки.

“Тож я підготував та подав законопроєкт, щоб і в українських школах обмежили використання смартфонів на уроках. Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу”, – вважає депутат.

Головне фото – видання “РБК-Україна”.

Читайте також: У Коломиї рятувальники не пустили на тонкий лід озера вісьмох дітей


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...