Like

Прикарпатцям нагадують про заборону неповнолітнім відвідувати розважальні заклади після 22 години

Таке обмеження стосується перебування дітей віком до 16 років без батьків у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування...

Таке обмеження стосується перебування дітей віком до 16 років без батьків у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у період з 22:00 до 06:00 год.

За порушення встановленого законом порядку перебування дітей у розважальних закладах каратимуть їх власників чи адміністраторів, інформує пресслужба Ювенальної превенції Прикарпаття.

Щоб цього не допустити, адміністрація вправі в період вимагати у молодих відвідувачів з 22 години вечора документи, які підтверджують, що вони досягли 16-річчя.

Водночас діти можуть знаходитися у таких закладах у нічний час у присутності принаймні одного з батьків або іншого законного представника дитини, або ж особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Наголошуємо, що коли дитину виявляють у розважальному закладі у нічний час, до адміністративної відповідальності притягують і її батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Такі заходи поліцейських сприяють зменшенню впливу на підлітків негативного, а часом й небезпечного середовища, а відтак попередженню злочинних проявів як з боку дітей, так і проти них.

Читайте також: У сусідній області викрито масштабне розкрадання військового обладнання. ФОТО


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...