Один без одного ніяк: історія кінолога Романа Кулика і його чотирилапої напарниці Басти. ВІДЕО

Сьогодні розповімо про справжній командний дух – кінолога Романа Кулика і чотирилапу напарницю Басту. Ці двоє один без одного ніяк. Адже вони не просто...

Сьогодні розповімо про справжній командний дух – кінолога Романа Кулика і чотирилапу напарницю Басту.

Ці двоє один без одного ніяк. Адже вони не просто напарники, а ще й віддані друзі. Служать і захищають прикарпатців на базі кінологічного центру прикарпатської поліції.

Роман Кулик впевнений, що кінологом стають за покликом душі. Тому одразу після служби в армії попросився на роботу в кінологічний центр. Чоловік успішно пройшов відбір. Уже другий рік працює з собакою Бастою, яка спеціалізується на пошуках зниклих людей. Кінолог не приховує, що між ними – міцний зв’язок:

2Я не можу на роботі проявляти хвилювання, бо Баста все відчуває і перестає працювати. У неї складний характер і дещо примхливий, але вона прагне до лідерства, а це в роботі неабиякий плюс”.

Та й заслуги у Басти чималі – розшукала не одну людину, яка потрапила в халепу. А минулого року собака відзначилася особливо: у сильний мороз привела до дівчини, яка уже ледь-ледь говорила.

Про будні кінолога і Басти більше у відеосюжеті.

Читайте також: Прикарпатець отримав почесне звання “Заслужений енергетик України”. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
ІНТЕРВ'Ю
Новини
Loading...