Like

На Франківщині готуються почати перші дослідження на COVID-19

Сьогодні, 25 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації з приводу ситуації з коронавірусом. Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук розповів, що...

Сьогодні, 25 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації з приводу ситуації з коронавірусом.

Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук розповів, що обласний лабораторний центр вже отримав тест-системи ПЛР, і готується їх застосовувати, пише “Галицький кореспондент”.

“Проводиться налагодження роботи в цьому напрямку. Розроблені інструкції і алгоритми поступлення матеріалів від кожного пацієнта, який підпадає під ці дослідження. Вже найближчим часом пройде дослідження в тестовому режимі – і приблизно за добу зможемо вийти на можливість перших досліджень в нашій області”, – сказав Савчук.

Він додав, що всі ці тести проводитимуться безкоштовно. Також Руслан Савчук наголосив, що експрес-тести не будуть застосовуватися до осіб, в яких немає симптомів коронавірусної хвороби.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Українцям на час карантину збільшують субсидії


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...