Like

На Прикарпатті до 10 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який зґвалтував дитину

За принципової позиції Калуської місцевої прокуратури вироком Калуського міського суду чоловіка визнано винним у відкритому викраденні чужого майна, поєднаному з погрозою застосування насильства, яке...
За принципової позиції Калуської місцевої прокуратури вироком Калуського міського суду чоловіка визнано винним у відкритому викраденні чужого майна, поєднаному з погрозою застосування насильства, яке є небезпечним для життя і здоров’я потерпілої особи (ч. 2 ст. 186 КК України), та задоволенні статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням насильства та погрози його застосування, вчиненому щодо малолітньої (ч. 3 ст. 153 КК України).
 

 
Зловмиснику призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.
Установлено, що підсудний, скориставшись тим, що 9-річна дівчинка сама поверталась додому, застосувавши фізичну силу, заволодів її мобільним телефоном, а потім зґвалтував потерпілу.
 
“Рішення суду першої інстанції набере законної сили після спливу строків на апеляційне оскарження”, – йдеться у повідомленні.
 
Головне фото ілюстративне.
 

Gastro If
Gastro If

Категорії
Новини
Новини
Loading...