Like

У Калуську ЦРЛ госпіталізували першу пацієнтку з Івано-Франківська

У зв’язку з завантаженістю закладів охорони здоров’я Івано-Франківська з 1 по 5 липня хворих з підозрами на коронавірусну інфекцію направлятимуть на госпіталізацію в інші...

У зв’язку з завантаженістю закладів охорони здоров’я Івано-Франківська з 1 по 5 липня хворих з підозрами на коронавірусну інфекцію направлятимуть на госпіталізацію в інші лікарні, зокрема і у Калуську ЦРЛ, яка входить до переліку закладів першої хвилі для лікування COVID-19.

2 липня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій лікар пульмонологічного відділення Калуської ЦРЛ Мар’яна Гаврилко повідомила: станом на 15.00 2 липня у відділенні лікуються 15 пацієнтів. З них у п’яти – підтверджений ПЛР-тестом діагноз коронавірусної інфекції, решті пацієнтів виставили підозру і очікують результату тесту, інформує калуське видання “Вікна”.

За словами Мар’яни Гаврилко, 1 липня у пульмонологічне відділення Калуської ЦРЛ було госпіталізовано жінку з Тисменицького району, а 2 липня — жінку з Івано-Франківська. В обох пацієнток пневмонія і підозра на COVID-19.

Читайте також: Шмигаль допустив перехід на дистанційне навчання з вересня


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...