Like

Комунальні інспектори з паркування оштрафували франківських патрульних (ФОТО)

Патрульним поліцейським в Івано-Франківську виписали штраф за паркування.     Про це повідомив користувач Тарас Кучарик на сторінці “Комуналка ІФ” в соціальній мережі Фейсбук. Працівники відділу...
Патрульним поліцейським в Івано-Франківську виписали штраф за паркування.

 

 
Про це повідомив користувач Тарас Кучарик на сторінці “Комуналка ІФ” в соціальній мережі Фейсбук. Працівники відділу інспекторів з паркування міської ради не оминули увагою порушення патрульних поліцейських.
“Вчора був свідком, як патрульним виписали постанову за парковку 510 грн, стали під самим знаком між двома виїздами в притик обмеживши огляд проїзджої частини при виїзді на неї.Коли з’явилися горе парковщики-копи/то запитували інспектора з паркування чи неможна її ліквідувати, на що отримали відповідь -Ні,адже ви такі самі учасники дорожнього руху як і решта ,якщо це не службова необхідність, затримання виклик. P.S. Побільше б таких парковочних інспекторів з (Яйцями)”, – йдеться у дописі Тараса Кучарика.
 
У мерїі “Галці” підтвердили цей випадок. Натомість у пресслужбі патрульної поліції повідомили, що за даним фактом розпочали службову перевірку.


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...