Like

Співробітник Служби судової охорони Прикарпаття виборов золото на Чемпіонаті WPA України з пауерліфтингу. ФОТО

У суботу, 4 липня, співробітник територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківської області Станіслав Гурза здобув першість на Десятому Відкритому Чемпіонаті WPA-WUAP України із...

У суботу, 4 липня, співробітник територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківської області Станіслав Гурза здобув першість на Десятому Відкритому Чемпіонаті WPA-WUAP України із пауерліфтингу, жиму штанги лежачи, станової тяги, присіду, Push&Pull та Strict Curl, що проходив у Луцьку.

Сержант Служби змагався у ваговій категорії до 90 кг і виборов золото у чотирьох номінаціях. У першій номінації учасник чемпіонату виконував вправи тяга і жим з сумою 320 кг, у другій номінації – станову тягу з вагою 190 кг, у третій номінації – жим штанги лежачи з вагою 130 кг, у четвертій категорії змагався у підйомі штанги на біцепс з вагою 60 кг.

“Колектив територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області щиро вітає Станіслава з перемогами. Ми пишаємося тобою, бажаємо здоров’я, витривалості, прекрасного майбутнього і ще більш вражаючих досягнень в царині спорту”, – йдеться у повідомленні.

Світлина від Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській обл.

Світлина від Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській обл.

Читайте також: На Прикарпатті рятувальники ліквідували наслідки ДТП за участі трьох авто. ФОТО


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...