Like

Незабаром державні виконавці візьмуться за франківського авторитета Буру

Щоб з’ясувати, яке логічне продовження отримала справа франківського підприємця Ігоря Халаменди, більше відомого як Бура, наша редакція звернулася за коментарем до пресслужби обласної прокуратури,...

Щоб з’ясувати, яке логічне продовження отримала справа франківського підприємця Ігоря Халаменди, більше відомого як Бура, наша редакція звернулася за коментарем до пресслужби обласної прокуратури, в якій розповіли, хто буде виконувати рішення суду по землі в Рибному, яку захопив Халаменда:

“30 червня 2020 року суд апеляційної інстанції прийняв рішення відповідно до якого залишено без змін рішення першої інстанції. Згідно з рішенням підприємець повинен усунути користування земельними ділянками лісогосподарського призначення та природо-заповідного фонду, які розташовані у селі Рибне. Впродовж 5 днів після набрання законної сили цим рішення воно направляється до суду першої інстанції. Прокуратура готує запит про видачу виконавчого листа та скеровує в суд першої інстанції, які видають виконавчий лист. В подальшому ми вживаємо заходи для звернення цього виконавчого листа до виконання та далі вже робота виконавчої служби, які мають свій арсенал засобів, щоб дане рішення було виконано. Зі свого боку прокуратура буде контролювати за повнотою та своєчасністю виконання рішення суду”, – розповідають у пресслужбі прокуратури.

Сторона захисту може це рішення оскаржити, але в такому випадку ми будемо відстоювати свою позицію у Верховному Суді, пише “Правда ІФ”.

Ми будемо діяти в рамках чинного законодавства та вже незабаром підготуємо запит про видачу виконавчого листа та будемо вживати заходи для його виконання.

Виконання рішення суду це вже прерогатива держвиконавців. Зі свого боку ми зробили все, щоб рішення було прийняте таким, яке воно є.

Читайте також: На Калущині на шаленій швидкості перекинувся Lexus. ФОТО


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...