Like

Івано-Франківщина ще не готова до послаблення карантину

До послаблення карантину не готові 9 областей України. Про це повідомляє пресслужба МОЗ в телеграм-каналі “Коронавірус-інфо”. Станом на 8 липня карантин не можна послаблювати...

До послаблення карантину не готові 9 областей України.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ в телеграм-каналі “Коронавірус-інфо”.

Станом на 8 липня карантин не можна послаблювати через невідповідність стандартам МОЗ у 9 областях України:

– Волинська
– Донецька
– Закарпатська
– Івано-Франківська
– Львівська
– Одеська
– Рівненська
– Тернопільська
– Харківська

Нагадаємо, перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

До критерій входить відсоток завантаженість ліжок для хворих з коронавірусом у закладах охорони здоров’я. Охоплення тестувань, відсоток виявлених хворих та динаміка захворюваності.

Періодично МОЗ оновлює дані та повідомляє, в яких регіонах можна послабити карантинні обмеження, а які мають залишатися на тому ж етапі карантину. Що ж до Прикарпаття, того області вже тривалий час знаходиться у другому списку через високу динаміку захворюваності.

Читайте також: У Франківську на Надрічній сталася аварія


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...