Like

Дорожники цілодобово ремонтуватимуть дорогу Татарів – Кам’янець-Подільський (ФОТО)

Після нещодавньої негоди дорожники відновили роботу на дорозі державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський». Про це на своїй сторінці розповів очільник САД в Івано-Франківській області Василь...

Після нещодавньої негоди дорожники відновили роботу на дорозі державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський».

Про це на своїй сторінці розповів очільник САД в Івано-Франківській області Василь Буджак, інформує “Галка”.

“Чи не найбільше постраждав від нещодавньої повені Верховинський район Івано-Франківської області! Але дороги державного значення витримали удар стихії! Тож після ліквідації наслідків негоди, підрядне підприємство відновило планові роботи з поточного середнього ремонту дороги державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський» за державною програмою «Велике будівництво»!”, – йдеться у дописі.

За сприятливих погодних умов, ремонтні роботи триватимуть цілодобово. Швидкими темпами планують завершити ремонт дороги від Ворохти через Кривопільський перевал, Верховину до Криворівні, що в підсумку дозволить остаточно відновити хороше транспортне сполучення так званим «Золотим кільцем Карпат”.

Читайте також: У Калуській дитячій поліклініці готуються до великого ремонту 


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...