Like

Служба зайнятості Прикарпаття досі працює дистанційно

Подача документів для реєстрації в службі зайнятості здійснюється в декілька способів. Зокрема, через скриньки для кореспонденції, які встановлені у філії/центрі зайнятості, електронною поштою центру...

Подача документів для реєстрації в службі зайнятості здійснюється в декілька способів.

Зокрема, через скриньки для кореспонденції, які встановлені у філії/центрі зайнятості, електронною поштою центру зайнятості/філії (https://ifr.dcz.gov.ua/anonspodiya/nomery-telefoniv-garyachyh-liniy-ta-perelik-elektronnyh-skrynok-filiycentriv-zaynyatosti), за допомогою Порталу «Дія».

Бланки заяв шукайте за посиланнями: https://www.dcz.gov.ua/storinka/blank-zayavy-pro-nadannyaponovlennya-statusu-bezrobitnogohttps://www.dcz.gov.ua/node/3248

Під час першої співбесіди кар’єрний радник нагадає вам про ваші права та обов’язки, а також призначить дату наступної телефонної співбесіди.

ВАЖЛИВО! У випадку, якщо наш фахівець зателефонував вам у призначений та погоджений час, але ви не змогли взяти слухавку, тоді приймається рішення щодо скорочення вам виплати допомоги по безробіттю до 90 календарних днів з дня запланованого відвідування.

Важливо згадати, що шукач роботи несе відповідальність за вірогідність поданої інформації для отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Пам’ятайте, що після закінчення дії карантину необхідно у 10-денний термін відвідати філію/центр зайнятості та надати усі оригінали документів.

Читайте також: У Калуській дитячій поліклініці готуються до великого ремонту


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...