Like

В Івано-Франківську впала кабіна ліфту з трьома людьми та собакою. ФОТО

Ввечері 9 липня в будинку №30 по вул. Івасюка в Івано-Франківську сталася аварійна ситуація – впала кабіна ліфту із трьома людьми. Про цю неприємну...

Ввечері 9 липня в будинку №30 по вул. Івасюка в Івано-Франківську сталася аварійна ситуація – впала кабіна ліфту із трьома людьми.

Про цю неприємну історію розповіла в соціальній мережі донька людей, які потрапили в цю ситуацію, пише “Галицький кореспондент”.

Сьогодні вранці інженерна служба “Теплого дому” спільно з представниками профільної підрядної організації провели обстеження механізмів.

Ліфт 1988 року випуску – це середній вік ліфтів у франківських будинках. Згідно з вимогами законодавства, минулого року ліфт пройшов експертне обстеження та отримав дозвіл на подальшу експлуатацію. Відповідно до вимог експертизи були проведені необхідні заміни, зокрема змонтували новий канат. Таким чином механізми підіймача перебувають у цілком справному стані.

“Ймовірною причиною зворотного ходу є перевантаження кабіни. В момент аварії в ній перебували троє дорослих і собака породи сенбернар. На жаль, старі підіймачі не обладнані блокуванням від перевантаження. Як наслідок – двигуну не вистачило потужності і після короткого падіння кабіна була зафіксована захисними клинами”, – пояснюють у “Теплому домі”.

Світлина від Теплий дім Івано-Франківськ.

Читайте також: На Прикарпатті узято під варту грузина, який пограбував автомобіль


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...