Like

За день франківські рятувальники не пустили купатися в озері понад 20 дітей і підлітків

10 липня чергова зміна Івано-Франківської рятувально-водолазної станції на міському озері здійснила чотири рейди моточовном. Під час них рятувальники не допустили до купання в небезпечних...

10 липня чергова зміна Івано-Франківської рятувально-водолазної станції на міському озері здійснила чотири рейди моточовном.

Під час них рятувальники не допустили до купання в небезпечних місцях міського озера чотирьох дітей (11-13 років), біля пляжу – дев’ятьох дітей, які були без нагляду дорослих (вік 9-13 років), та до стрибків у воду з бетонного пірсу – 12 підлітків.

З ними провели профілактичні бесіди про дотримання правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауваження рятувальників діти та підлітки покинули небезпечні місця, інформує “Галку” Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Крім того, на міському озері зафіксовано порушення правил судноплавства і правил охорони життя людей на водних об’єктах п’ятьма відпочивальниками під час використання прокатних плавзасобів.

Читайте також: Медові маршрути створюють на Прикарпатті


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...