Like

На Долинщині знайшли залишки німецього літака часів Другої Світової Війни (ВІДЕО)

Місце падіння німецького літака Heinkel-111 знайшли пошуковці на початку липня у горах на Долинщині. Шукали його 13 учасників групи “Пошук літаків Другої світової війни...

Місце падіння німецького літака Heinkel-111 знайшли пошуковці на початку липня у горах на Долинщині. Шукали його 13 учасників групи “Пошук літаків Другої світової війни в Україні”.

Історію падіння цього літака досліджували три роки. Він летів з Польщі в Україну, але дорогою розбився, пише Репортер із посиланням на Суспільне.

“Літак Heinkel-111 летів орієнтовно в район Чернівців. Через погодні умови він врізався в гору. Пілоти загинули на місці. Ми знайшли їхні кістки, персональні речі та ідентифікаційні номери, за якими визначили імена”, – розповів учасник пошукової групи Андрій Риштун.

Серед знайдених речей – жетон пілота, підошви взуття, деталі парашута, генератор Bosh, елементи шасі, вихлопної системи та двигуна.

На місці аварії на дереві пошуковці встановили табличку з іменами загиблих. Щодо знахідок, їх в майбутньому розмістять у музеї збитих літаків.

До слова, раніше у цій же місцевості група пошуковців знайшла залишки німецького літака Junkers-52.

Такий же літак знайшли минулого року в горах за шість кілометрів від гірськолижного курорту “Буковель”.

А на початку травня група дослідників знайшла на Прикарпатті місце падіння радянського літака

Читайте також: Триває ремонт дворів на Стуса-Вовчинецькій. ФОТО


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...