Like

Угорщина запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах, зокрема з Україною

Уряд Угорщини з середи, 15 липня, планує запровадити на своїх кордонах жорсткіші обмеження, аби не допустити нової хвилі поширення коронавірусу. Громадянам України, яка наразі...

Уряд Угорщини з середи, 15 липня, планує запровадити на своїх кордонах жорсткіші обмеження, аби не допустити нової хвилі поширення коронавірусу. Громадянам України, яка наразі потрапила до “червоної” зони, у в’їзді до Угорщини буде відмовлено.

Про це повідомив глава офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергела Гуляш, пише “Громадське”.

За його словами, усі країни розділять на три групи, залежно від рівня поширення коронавірусу — “зелену”, “жовту” та “червону”. Так, угорські громадяни, які повертаються з країн із високим ризиком поширення інфекції (“жовтої” і “червоної” зон) повинні будуть пройти медичний огляд на кордоні і піти на карантин. Самоізоляції можна буде уникнути, якщо громадянин може пред’явити два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п’ять днів.

Те саме стосуватиметься іноземців, які прибувають з країн “жовтої” зони. А от в’їзд іноземців з країн “червоної” зони планують заборонити.

Зазначається, що до “червоної” категорії хочуть віднести і Україну, а також Молдову, Білорусь, Албанію, Боснію та Герцеговину, Косово, Північну Македонію, країни Азії, Африки та Південної Америки. Список обіцяють переглядати щотижня.

Водночас водії, що здійснюють вантажні перевезення, транзитні пасажири, а також особи, що прибувають з діловими поїздками, звільняються від обмежень. Однак, зазначається, що їх можуть оглянути медпрацівники.

В Угорщині, населення якої становить близько 10 мільйонів людей, станом на 12 липня було зареєстровано 4 234 випадки з COVID-19, 595 пацієнтів померли. За минулу добу зафіксували 5 нових випадків зараження.

Нагадаємо, на кордоні України з Угорщиною 29 червня повністю відновили роботу чотири пункти пропуску: “Вилок — Тисабеч”, “Лужанка — Берегшурань”, “Косино — Барабаш” та “Дзвінкове — Лонья”.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: В Яремче трапилася ДТП


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...