Like

На Калущині посилили контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. ФОТО

Днями під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  На засіданні комісії ТЕБ та...

Днями під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 На засіданні комісії ТЕБ та НС затвердили перелік об’єктів газопостачання Калуського району, що були пошкоджені стихією 22-23 червня 2020 року та потребують першочергового відновлення. Крім того, органам місцевого самоврядування доручено подати необхідну документацію на об’єкти, включені до переліку невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуської райдержадміністрації.

Управлінню соціального захисту населення РДА дали доручення сформувати зведений список постраждалих від надзвичайної ситуації, яка трапилася 22-23 червня 2020 року на території Калуського району. Список для надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання повинні подати на розгляд і затвердження районній комісії  з питань ТЕБ та НС.

На засіданні йшлося і про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану із гострою респіраторною хворобою COVID-19. За інформацією начальника Калуської міськрайонної філії ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України” Богдана Пеленички, епідемічна ситуація на території району щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, залишається неблагополучною. Щоденна динаміка реєстрації нових випадків захворюваності показує її зростання та необхідність збільшення кількості досліджень на коронавірусну хворобу  методом ПЛР та ІФА-тестувань.

За результатами доповідей та з урахуванням оцінки епідемічної ситуації на території району, комісія доручила Калуському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби здійснювати перевірки закладів харчування, а також разом з поліцією у межах компетенції посилити контроль за дотриманням населення протиепідемічних заходів в громадському транспорті та закладах громадського харчування.

Читайте також: У Франківську вантажівка невдало з’їхала з парковки. Знадобилася допомога крану (ВІДЕО)


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...