20-річний паверліфтер з Калуша – переможець відкритого чемпіонату України (ФОТО)

20-річний калушанин здобув перемогу на відкритому чемпіонаті ВПА Україна. 20-річний калушанин, студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Назарій Левицький вдало виступив на...

20-річний калушанин здобув перемогу на відкритому чемпіонаті ВПА Україна.

20-річний калушанин, студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Назарій Левицький вдало виступив на 10-му відритому чемпіонаті ВПА Україна 2020 (AM&PRO) із пауерліфтингу, Push&Pull, жиму штанги лежачи, станової тяги, StrictCurl, що відбувся в Луцьку, пише Galka

На змаганнях, що проводилися в розважальному комплексі «Адреналін Сіті» без глядачів, перспективний калуський атлет, який ще раніше виконав норматив майстра спорту, виступаючи у ваговій групі до 90 кг, посів перші місця з пауерліфтингу з загальним результатом в трьох видах програми (присіданні, жимі, тязі) 575 кг та з PUSH&PULL (в жимі й тязі) з сумою 370 кг, інформує “Галка” з посиланням на ‎Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Також він виборов друге місце в абсолютній першості з пауерліфтингу у віковій категорії Juniors 20-23.