У шести прикарпатських селах відновлять газопостачання до кінця липня

У шести селах Матеївецької ОТГ відновлять газопостачання до кінця місяця. Жителі цих населених пунктів вже місяць очікують на відновлення роботи газопроводу – його пошкодила...

У шести селах Матеївецької ОТГ відновлять газопостачання до кінця місяця. Жителі цих населених пунктів вже місяць очікують на відновлення роботи газопроводу – його пошкодила повінь, яка вирувала на Прикарпатті 22-24 червня.

На відновлення газопроводу в Дебеславцях потрібно близько двох мільйонів гривень. За словами в.о. сільського голови Матеївецької ОТГ Світлани Селезінки, гроші на відновлення газопостачання дадуть. Принаймні, так пообіцяли в Івано-Франківській ОДА, пише “Суспільне”.

“Ми кругом понаписували листи: до Верховної Ради, до Кабінету Міністрів, до генерального директора “Івано-Франківськгазу”, – куди могли, всюди зверталися. І нам пообіцяли, що запустять газопостачання на Запрудській зоні. На даний час робота трошки зрушилася з місця, почали щось робити, але газопостачання ще нема”, – каже Світлана Селезінка.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: На Прикарпатті вдруге перекрили дорогу через виплати від паводку. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...