КП «Водотеплосервіс» передало громаді Калуша дев’ять приміщень

Минулого тижня Калуська міська рада затвердила рішення, за яким комунальне підприємство «Водотеплосервіс» передало на баланс управління комунальної власності територіальної громади міста одразу дев’ять приміщень....

Минулого тижня Калуська міська рада затвердила рішення, за яким комунальне підприємство «Водотеплосервіс» передало на баланс управління комунальної власності територіальної громади міста одразу дев’ять приміщень.

Три з них — на вул. Євшана (будівлі міської каналізаційної насосної станції, трансформаторної підстанції та виробниче приміщення), а також будівлю  каналізаційної насосної станції на вул. Мостиська, будівлі насосних станцій на вул. Малицької і Богдана Хмельницького, теплопункт на вул. Б. Хмельницького, 49а. Ще два передані приміщення — будівлі котелень на вул. Малицької (її вивели з експлуатації цього року) та на вул. Січинського, інформують “Вікна“.

Нагадаємо, у червні «Водотеплосервіс» передав місту будівлю теплопункту на вул. Січових Стрільців, 7а та виробниче приміщення на вул. Рубчака, 3. Раніше приймалися аналогічні рішення щодо споруд колишнього водозабору «Хотінь» та котельні на вул. Писарська.

Усі ці будівлі не використовуються у виробничій діяльності підприємства і їх можна буде реалізувати через аукціон.

Читайте також: У Коломиї відновив роботу драмтеатр. ВІДЕО

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...