Like

Прикарпатці другий день блокують дорогу на Богородчанщині

На Прикарпатті жителі Дзвиняцької ОТГ другий день поспіль перекривають автошлях Р-38 Богородчани-Гута, поблизу села Глибівка. Селяни вимагають відремонтувати дві місцеві дороги на ділянках Дзвиняч-Росільна та...

На Прикарпатті жителі Дзвиняцької ОТГ другий день поспіль перекривають автошлях Р-38 Богородчани-Гута, поблизу села Глибівка.

Селяни вимагають відремонтувати дві місцеві дороги на ділянках Дзвиняч-Росільна та Росільна-Космач-Солотвин, пише “Суспільне”.

Із проханням про ремонт доріг жителі Дзвиняцької ОТГ неодноразово зверталися до влади. Учасниця перекриття Ірина Петришин розповідає, що вони мітингували під облдержадміністрацією і зустрічалися із її очільниками. Чиновники обіцяли відремонтувати дороги, але цього не зробили.

Люди попереджали з самого початку, що це буде. Це вже тягнеться четвертий місяць, обіцянки: завтра, у понеділок, 15-го… Сьогодні (сьомого серпня-ред.) тут люди чекають голову ОДА та директора ДП “Дороги Прикарпаття” Андрія Сазонова“, – розповідає Ірина Петришин.

Аби привернути увагу до проблеми, протестувальники хочуть блокувати ще одну дорогу державного значення Івано-Франківськ-Надвірна.

Ми плануємо перекрити дорогу у Мочарах, де йде сполучення на Надвірну, на Закарпаття – “Івано-Франківськ-Надвірна”. Поки влада нас не почує, люди намірені стояти конкретно до останнього“, – заявляє учасник акції Іван Василів.

У перший день блокування дороги до Глибівки приїхали голова Богородчанської райдержадміністрації Дмитро Мариневич і заступник директора ДП “Дороги Прикарпаття” Роман Сілецький. Зустрічі не мали результату – протестувальники не погодились із пропозиціями чиновників. Ірина Петришин говорить, що частковий ремонт не виправить критичного стану доріг.

Нас у рази більше-більше і більше, люди підїжджають далі, не знаю, певно, ціла громада буде тут”, – додає Ірина Петришин.

Фото: Вова Хмельовський.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про високу пожежну небезпеку


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...