“Прикарпаття” вдома перемогло “Черкащину” та перервало п’ятиматчеву серію поразок

Сьогодні, 7 серпня, Івано-Франківський клуб “Прикарпаття” приймав ФК “Черкащина”. Команди неактивно провели перший тайм, фактично не створюючи гольових моментів. Після перерви господарі взяли гру...

Сьогодні, 7 серпня, Івано-Франківський клуб “Прикарпаття” приймав ФК “Черкащина”.

Команди неактивно провели перший тайм, фактично не створюючи гольових моментів. Після перерви господарі взяли гру під свій контроль, і це дало результат. Після однієї з атак гості забили гол у свої ворота, а вже через 4 хвилини – на 56-ій хвилині матчу відзначився Француз, пише Галка.

Гравці “Черкащани” допомогли франківцям і на 73-й хвилині, коли захисник гостей знову забив у свої ворота. А на 79-ій хвилині дебютним голом у професійній кар’єрі відзначився юний Хома з команди “Прикарпаття”. За три хвилини до кінця гри господарі змогли забити курйозний гол з дальньої відстані пробив новака захисник Черкащини.

4-1 і “Прикарпаття” убезпечило себе від вильоту з Першої ліги та піднялося на 12-ту сходинку турніру.

Нагадаємо, що зазнавши п’яти поспіль поразок у останніх матчах команда рідного краю не гарантувала собі легкої долі на фініші чемпіонату.