Like

Прикарпатців попереджають про небезпечне заморожене філе птиці з Польщі

Держпродспоживслужби Франківщини попереджає про небезпечні продукти. “Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах...

Держпродспоживслужби Франківщини попереджає про небезпечні продукти.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15 липня 2020 року № 2020.2632-fup7 стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presence 25/g) і Enterica ser. Infantis (presence 25/g) в замороженому філе птиці, експортованих з Польщі (виробник: Zaklad Krak-Tol Katarzyna і Artur Tolak Sp.j., Klaj; фермери: Krzystof Bajger, 19117183 Zgorsko; Aneta Sawczak, 12047183; Ferma Drobiu Konrad Janus, 12017175; Ferma Drodiu Anna Milas, 18037173 Zawierzbie ; Boczow Hodowla Drobiu Bogacz Rafal, 12637155 Tarnuw; Leszek Blawut, 12094901, Zakliczyn Czechowka ), що експортувалися до країн Європи та України (LLC” N- Produkcion”, м. Львів, вул. Пасічна 93, “Regional Trade” Compani LTD, м. Червоноград, вул. Львівська 51а)“, – йдеться у повідомленні.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

“Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь”, – закликають в організації.

Довідково:

Сальмонела – тип бактерій родини Enterobacteriaceae, який об’єднує анаеробні грамнегативні палички. Вони належать до  бактерій внутрішньоклітинного типу – перебувають в клітинах зараженого організму. Бактерії сальмонели зустрічаються у диких і свійських тварин. За сприятливих умов, таких як спека або підвищена вологість, мікроорганізми Salmonella можуть жити поза живим організмом протягом декількох місяців. Промислове птахівництво і харчова промисловість сприяли зростанню сальмонельозу у всьому світі за останні роки. Так, найбільша епідемія інфекції була зареєстрована 1980 року в Польщі, коли сталося зараження понад 700 000 осіб.

Читайте також: НБУ дозволив всім банкам приймати зношені банкноти


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...