Like

Волонтери Мальтійської служби роздали прикарпатцям майже 10 тонн допомоги. ФОТО

В кінці червня Мальтійські волонтери пакували продуктову допомогу для понад 600 потребуючих міста та області. Складались ці пакунки з : крупи, олії, борошна, консерви...
В кінці червня Мальтійські волонтери пакували продуктову допомогу для понад 600 потребуючих міста та області.

Складались ці пакунки з : крупи, олії, борошна, консерви та інших продуктів першої необхідності.

Понад 600 потребуючих, продуктів на суму понад 400 тисяч гривень, загальною вагою понад 10 тонн, сотні щедрих жертводавців, десятки волонтерів, тисячі кілометрів та понад пів тисячі посмішок задоволених бенефіціарів та волонтерів — все це об’єднало небайдужих долучитись до ініціативи «Допомога найбільш вразливим в часі карантину», яка має на меті підтримати тих, хто залишився сам на сам зі страшною загрозою в цей час, час карантину, поширення COVID-19.

Позаду — величезна логістична праця Мальтійських волонтерів з сортування, пакування, розвезення, передачі та документування цієї допомоги, створення мережі жертводавців та партнерів, які формували ініціативу.

“Під час цих поїздок ми відчули себе справжніми літніми Миколаями. Ми давно звикли, що будь-яке місце можна легко знайти за допомогою гугл карт, але це не працює там, де навіть просто мережа ловить дуже слабо. І в цей момент ти відчуваєш усю підтримку жителів сіл, котрих ти зустрічаєш по дорозі і котрі так щиро та натхненно хочуть тобі допомогти знайти потрібну домівку. А в кожному домі нас чекали й виглядали з самого ранку. Якщо в домі були діти, то вони бігли нам назустріч попри калюжі і багнюку. І в такі моменти відчувається, що карантин – це справді не ізоляція, якщо всі разом долучаються до хороших справ. Неважливо чи у в більшому місті, чи в маленькому далекому селі без дороги – ніхто не повинен відчувати себе самотнім і забутим”, – розповідає волонтер МСД Вікторія Шульга.

Мальтійська служба допомоги майже 30 років опікується тими, для кого залишатися вдома є не тимчасовим явищем, а способом життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикуті до ліжка. Саме в цей час, час карантину, поширення COVID-19, особливо небезпечного для людей похилого віку, так важливо підтримати старших та найбільш потребуючих людей, які залишились сам на сам зі страшною загрозою.

Читайте також: 73-річний франківчанин 96 разів підкорив Говерлу. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...