Like

Прикарпатські лісівники заготовляють корми для диких тварин (ФОТО)

Єгерські служби держлісгоспів Прикарпаття заготовляють кормову базу для диких тварин. Протягом літа у держлісгоспах Івано-Франківщини триває заготівля кормів для диких тварин: сіна, гіллячкового корму....

Єгерські служби держлісгоспів Прикарпаття заготовляють кормову базу для диких тварин.

Протягом літа у держлісгоспах Івано-Франківщини триває заготівля кормів для диких тварин: сіна, гіллячкового корму.  Деревні віники лісівники формують з різних порід дерев. Для кращого зберігання, їх попередньо замочують декілька разів у соляному розчині, опісля висушують та розвішують у приміщеннях, що добре провітрюються, інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Для підгодівлі оленів, косуль, а також зайців, єгерські служби держлісгоспів заготовляють необхідну кількість сіна, яке при укладанні пересипають сіллю. Восени працівники мисливських господарств поповнюватимуть кормову базу для тварин зерновими – кукурудзою, пшеницею, які найбільше смакуватимуть кабанам та оленям.

Загалом, держпідприємства Івано-Франківського обласного управління на зимовий період 2020-2021 рр. повинні заготовити близько 60-65 т сіна, 90 тисяч кормових віників та понад 140 т концентрованих кормів.

Підгодівля диких тварин розпочнеться у зимовий період, коли випаде перший сніг. Триває вона переважно 100-120 днів. Така допомога дозволяє звірині успішно перезимувати та привести навесні здорове молоде потомство, а також утримує дичину від міграції.

Читайте також: Водій, який скоїв ДТП з трьома загиблими, чекатиме вироку в СІЗО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...