Like

У Калуші демонтують самочинно встановлений павільйон на площі Героїв. ФОТО

Нагадаємо, що 11 серпня на площі Героїв у Калуші постав новий павільйон. Його збудували буквально за одну ніч, причому — з суттєвими порушеннями. Згідно...

Нагадаємо, що 11 серпня на площі Героїв у Калуші постав новий павільйон. Його збудували буквально за одну ніч, причому — з суттєвими порушеннями.

Згідно з комплексною схемою розміщення тимчасових споруд, на цьому місці має знаходитися тимчасова споруда — кіоск площею 12 квадратних метрів. У 2019 році його власник виготовив паспорт прив’язки тимчасової споруди та уклав договір оренди елементів благоустрою, пишуть “Вікна”.

Проте встановлена в ніч на 11 серпня споруда не відповідала цим параметрам: її площа становила 31,8 квадратного метра. Таким чином, павільйон, який постав в центрі, міста можна вважати самочинним будівництвом.

11 серпня було складено акт про порушення. Цього ж дня відбулося засідання виконавчого комітету, який прийняв рішення анулювати паспорт прив’язки, розірвати договір оренди елементів благоустрою та демонтувати незаконно встановлену споруду, на що власнику дали три дні.

14 серпня вранці власник споруди виконав рішення виконкому: відбувається демонтаж і вивезення самочинно встановленого павільйону.

Як повідомив головний архітектор міста Роман Кузик, підприємець може звернутися в управління архітектури і повторно виготовити паспорт прив’язки, укласти договір оренди елементів благоустрою та поставити свій кіоск, але його площа має становити не більше 12 кв. метрів.

Читайте також: В Івано-Франківську “муніципали” виявили у чоловіка крадений телефон. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...