У Центрі паломника незабаром постане джерело Матері Божої Неустанної Помочі. ФОТО

У Центрі паломника “Симеон Лукач” тривають останні приготування до освячення Хресної дороги. Тут якраз проводять роботи по благоустрою території. А на самому початку майбутнього...

У Центрі паломника “Симеон Лукач” тривають останні приготування до освячення Хресної дороги.

Тут якраз проводять роботи по благоустрою території. А на самому початку майбутнього місця моління для тисячі паломників, зараз триває монтаж джерела Матері Божої Неустанної Помочі.

За словами пароха храму свв. апп. Петра і Павла с. Старуня о. Ярослава Середюка, джерело – це те, що повинно бути в кожному відпустовому місці, адже прочани завжди хочуть щось із собою привезти, а чиста гірська вода – саме те, що стане у нагоді кожному.

Джерело Матері Божої Неустанної Помочі стане частиною цілого комплексу, до якого також увійде Хресна дорога та богослужбова каплиця“, – розповідає отець.

Він же ж пояснює, що місце під будівництво джерела обирали не випадково, адже тут, за свідченням місцевих жителів, давним-давно була криниця, з якої міг користати кожен. З часом криницю закинули і ось зараз, зусиллями парафіян та паломників Центру, її розчислили, поглибили та знову роблять придатною до використання.

Читайте також: Нацбанк визначив офіційний курс гривні на 17 серпня

Категорії
Культура
Новини
Loading...