Поліцейські Рогатинщини задокументували незаконне вирощування снодійного маку. ФОТО

Дільничні офіцери поліції Рогатинського відділення поліції під час відпрацювання оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “МАК-2020” в селі Сарники викрили незаконний посів та вирощування нарковмісних...

Дільничні офіцери поліції Рогатинського відділення поліції під час відпрацювання оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “МАК-2020” в селі Сарники викрили незаконний посів та вирощування нарковмісних рослин.

Про це інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.

Так, під час санкціонованого обшуку на території домоволодіння 54-річної мешканки району, поліцейські на земельній ділянці виявили незаконний посів снодійного маку в кількості близько 750 рослин.

Жінка пояснила працівникам поліції, що мак вирощувала для власних потреб.

Співробітники поліції вилучили у прикарпатки нарковмісні рослини та направили їх на експертизу.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що від 20 травня на Прикарпатті триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Мак”, метою яких є виявлення та знищення незаконних посівів наркотичних рослин снотворного маку та конопель, а також перекриття каналів їх надходження у незаконний обіг.

Правоохоронці попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів наркотичних рослин на присадибних ділянках, дачах та в інших місцях.

Читайте також: Під підлогою Тязівської гімназії знайшли лист в майбутнє з 1929 року. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...