“Золото”, “срібло” та дві “бронзи” здобули юні прикарпатські легкоатлети на чемпіонаті України

Днями на луцькому стадіоні “Авангард” відбувся чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики. Прикарпатські спортсмени в командному заліку посіли 12-е місце. Найкраще виступила Тетяна...

Найкраще виступила Тетяна Харащук, яка здобула одразу дві медалі та 50 очок до командного заліку Івано-Франківщини, інформує  Sport.if.ua.

У перший день чемпіонату коломиянка перемогла в бігу на 400 метрів. А днем пізніше вихованка Коломийської КДЮСШ посіла третє місце в бігу на 200 метрів з результатом 25,27 секунд.

Валентина Косів у метанні молота здобула “срібло”, метнувши снаряд на відстань 46,98 метрів.

В бігу на 800 метрів “бронзу” здобула Дар’я ТокарєваА в естафеті 4 по 400 метрів серед юніорів Мар’ян Івасик, Анатолій Бублик, Віталій Клімчук та Денис Марчук посіли підсумкове 11-те місце.

У командному заліку чемпіонату перемогла Київщина, на другому місці Донецька область, на третьому – Черкащина.