Працівники Галицької митниці вилучили апаратуру для кодування відеоданих вартістю близько 500 тис. грн. ФОТО

Вчора, 16 серпня, громадянин України на автомобілі “Mersedes-Benz Vito” прямував з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску “Краківець – Корчова”. Про це інформує Галицька митниця Держмитслужби....

Вчора, 16 серпня, громадянин України на автомобілі “Mersedes-Benz Vito” прямував з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску “Краківець – Корчова”.

Про це інформує Галицька митниця Держмитслужби.

Для проходження митного контролю обрав смугу “зелений коридор”.

Під час митного контролю виникла підозра щодо наявності у автівці товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів, де в багажному відділенні серед особистих речей було виявлено сім мережевих відеодекодерів та відеосервер. За попередніми даними їх вартість – близько 500 тис. грн.

Згідно з вимогами частини 1 статті 374 Митного кодексу України товари (за винятком підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню та не є об’єктами оподаткування митними платежами. Таким чином, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю“, – йдеться у повідомленні.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

Читайте також: В Україні зафіксували 92 820 випадків COVID-19, на Франківщині – 6790

Категорії
Гроші
Новини
Loading...