На Прикарпатті з Дністра витягнули тіло 18-річного юнака, якого шукали від понеділка

24 серпня о 12:10 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення, про те, що близько 18:30 в р. Дністер під...

24 серпня о 12:10 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення, про те, що близько 18:30 в р. Дністер під час відпочинку пірнув у річку та не виплив житель с. Гавриляк Тлумацького району 2002 р.н.

Про це інформує пресслужба Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Одяг особи було виявлено на березі річки Дністер. О 13:21 для проведення пошуково-рятувальних робіт до місця події було направлено групу водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

О 15:20 розпочато водолазно-пошукові роботи на р. Дністер в с. Лука Городенківського району.О 19:30 група водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, провівши обстеження 5 тис. м.кв. дна р. Дністер та за допомогою гідролокатора провівши обстеження 10 тис. м.кв. водного середовища р. Дністер, призупинила пошукові роботи у зв’язку з настанням темної пори доби.

25 серпня о 08:30 водолази відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відновили проведення пошуків чоловіка. Додатково було залучено 1 човен від Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка.

26 серпня відновлено проведення пошукових робіт на р. Дністер на території Городенківського району. До проведення робіт залучено рятувальників відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка, а також працівників Івано-Франківського пошуково-рятувального відділення Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. О 10:10 поблизу с. Лука Городенківського району, посеред річки Дністер працівники відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення виявили тіло утопленика. Повідомлено працівників поліції та родичів загиблого.

Всього було задіяно 12 чоловік особового складу, з них 5 – водолази, а також 5 одиниць техніки, в тому числі 2 човни і катамаран.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Поліція з’ясує, де і з ким 16-річна надвірнянка вживала алкоголь

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...