Пусті перони, зачинені каси та водії-“бомбили”: залізничний та автовокзал Івано-Франківська за умов “червоної зони” (ФОТО)

З понеділка, 31 серпня, в Івано-Франківську почали діяти обмеження, характерні для “червоної зони” карантину. Серед них – заборона роботи громадського транспорту. Нагадаємо, міський транспорт відсьогодні...

З понеділка, 31 серпня, в Івано-Франківську почали діяти обмеження, характерні для “червоної зони” карантину. Серед них – заборона роботи громадського транспорту.

Нагадаємо, міський транспорт відсьогодні працює у режимі спецперевезень: мешканці можуть користуватися ним за наявності службового посвідчення або довідки з місця роботи.

А щоб дізнатися, якою є ситуація з приміськими й міжобласними перевезеннями, кореспонденти ” Галки” завітали на залізничний та автовокзал Івано-Франківська.

У головному залі залізничного вокзалу та на перонах – людей одиниці. Здебільшого це ті, хто прийшов звернутися у довідку або зустріти когось з потяга. Адже висадка приїжджих відбувається згідно з графіком. Проте на посадку людей не беруть, а отже потягами з міста виїхати неможливо. Каса працювала лише одна, квитки з Івано-Франківська, зрозуміло, не продають.

Далі – автовокзал. Як тільки, ми увійшли у приміщення автовокзалу, працівники одразу зауважили, що каси не працюють, а транспорт не курсує. І справді, в залі було пусто, а всі каси зачинені.

Серед автобусів лише ті, хто приїхав “розвантажити” пасажирів. Як нам розповіли, відправлятися з міста вони вже не будуть. Платформи пустують, людей теж набагато менше, ніж за звичних обставин.

Проте вже більший рух спостерігаємо за територією автовокзалу: стоять багато автобусів і мінівенів, так званих приватних перевізників – “бомбил”, та людей, охочих добратися до потрібного пункту призначення.

Поки ми проходили повз, нас пообіцяли довезти до Калуша, Отинії, Рогатина, Коломиї і т.д. Також бачили автобуси з табличками “на Львів” і “на Київ”. На вікнах транспорту пише, що без захисних масок проїзд неможливий, але чи реально дотримуються цього правила?

Зіставляючи вартість на квитки у звичний день в касах автовокзалу з тією, яку ми почули від керманичів, робимо висновок – тут як пощастить. Дехто возить пасажирів за плюс/мінус таку ж ціну, дехто “накидує” 15-20 гривень зверху, окремі ж взагалі просять заплатити щонайменше вдвічі більше.

До слова, читачі та кореспонденти “Галки” помітили, що без проблем курсують перевізники на маршруті “Івано-Франківськ – Богородчани”. Автобуси привозять людей у Франківськ до Пивоварного заводу. У соцмережах користувачі теж пишуть, що маршрутки “Івано-Франківськ – Богородчани” їздять за графіком.

Читайте також: Троє прикарпатських митців отримали нагороди на пленері «Кращий художник 2020». ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...