Like

Ювенальні поліцейські Прикарпаття від початку року виявили 44 випадки продажу алкогольних напоїв неповнолітнім

За цими фактами на порушників складено протоколи за ч.2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Працівники поліції вкотре звертаються до продавців та власників...

За цими фактами на порушників складено протоколи за ч.2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Працівники поліції вкотре звертаються до продавців та власників закладів торгівлі неухильно дотримуватися вимог законодавства України та не продавати дітям алкогольні напої, а також тютюнові вироби, вживання яких передусім негативно впливає на здоров’я несвідомих підлітків.

Вчора ювенальні поліцейські Коломийщини задокументували ще один факт продажу алкогольних напоїв підліткам. Протокол за порушення законодавства склали на продавця продуктової крамниці з Отинії. Як встановили ювенали, жінка продала двом 16-річним хлопцям слабоалкогольний напій і навіть не поцікавилась їх віком.

Алкогольне сп’яніння є однією з доволі поширених причин вчинення правопорушень неповнолітніми. Наголошуємо продавцям бути уважними і запитувати у молодих покупців документи, що посвідчують особу! А батькам радимо більше часу приділяти спілкуванню з дітьми!“, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: 15-річному прикарпатцю, що вбив свого дідуся та поранив бабусю, оголосили підозру


Like

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...