Like

На Прикарпатті прокуратура вимагає стягнути з підприємства кошти, переплачені за дезінфікуючі засоби, в сумі понад 130 тис. грн.

Прокуратурою Івано-Франківської області пред’явлено позов до Господарського суду Івано-Франківської області про стягнення з підприємства-постачальника дезінфікуючих засобів понад 130 тис. грн. Про це інформує пресслужба...

Прокуратурою Івано-Франківської області пред’явлено позов до Господарського суду Івано-Франківської області про стягнення з підприємства-постачальника дезінфікуючих засобів понад 130 тис. грн.

Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що у квітні 2020 року підприємство продало Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА дезінфікуючі засоби на загальну суму близько 800 тис. грн, до якої неправомірно включено понад 130 тис. грн ПДВ.

Так, відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу України з метою забезпечення додаткових гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), вищевказані товари звільнено від оподаткування податком на додану вартість.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Стало відомо, скільки аліментів сплатили прикарпатці у серпні


Like

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...