Кращих поліцейських Франківщини відзначили подяками. ФОТО

Заступник начальника обласної поліції відзначив поліцейських, які проявили особисту ініціативу, самовідданість, наполегливість та високий професіоналізм при виконанні посадових обов’язків. Про це інформує пресслужба поліції...

Заступник начальника обласної поліції відзначив поліцейських, які проявили особисту ініціативу, самовідданість, наполегливість та високий професіоналізм при виконанні посадових обов’язків.

Про це інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.

Сьогодні, 9 вересня, під час проведення відеоселекторної наради заступник начальника поліції Івано-Франківщини Володимир Яцюк згідно наказу Міністерства внутрішніх справ України, за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість нагрудним знаком “За відзнаку в службі” нагородив начальника управління організаційно – аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в області – полковника поліції Романа Танасійчука.

Крім того, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та затримання особи, яка скоїла крадіжку грошових коштів на території Снятинського району, подяками нагородженні – капітан поліції Григорій Гоян та лейтенант поліції Юрій Бельбас.

За затримання особи, яка скоїла смертельне ДТП та зникла з місця події в місті Калуші, подяки отримали капітан поліції Михайло Степанюк та старший лейтенант поліції Олег Савчин.

Володимир Яцюк подякував кожному з поліцейських за здобутки у службі, привітав із заслуженими нагородами.

Читайте також: Начальник Калуського відділу поліції назвав найрезонансніші події місяця. ВІДЕО

Категорії
Життя
Новини
Loading...