Господарська будівля, автівка та суха трава: наслідки пожеж на Прикарпатті

Минулої доби рятувальники ліквідували 5 пожеж. Про це повідомили в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, навівши список загорянь, що трапилися. 10 вересня о...

Минулої доби рятувальники ліквідували 5 пожеж.

Про це повідомили в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, навівши список загорянь, що трапилися.

10 вересня о 10:20 в місті Калуш на вулиці Литвина виникла пожежа моторного відсіку легкового автомобіля “ВАЗ”. На пожежі врятовано салон автомобіля. Причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

О 17:08 в місті Івано-Франківськ на вулиці Крива виникла пожежа побутового сміття на відкритій території.  Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:45 в селі Підвиння Рогатинського району виникла пожежа післяжнивних залишків та сухої трави на присадибній ділянці. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:30 в селі Копанки Калуського району виникла пожежа сухої трави на присадибній ділянці. Причина виникнення пожежі встановлюється.

11 вересня о 02:00 в селі Криворівня Верховинського району виникла пожежа дерев’яної господарської будівлі в приватному господарстві. Вогнем знищено будівлю, 1 т. сіна, господарський реманент. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Читайте також: На Прикарпатті вантажівка не пропустила мопед – травмувався 16-річний юнак

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...