Like

На Прикарпатті подешевшали овочі, фрукти та сметана, подорожчали – яйця, м’ясо й олія

Споживчі ціни у серпні 2020 року, порівняно із липнем, в Україні знизилися на 0,2%, в Івано-Франківській області – зросли на 0,2%.  З початку року...

Споживчі ціни у серпні 2020 року, порівняно із липнем, в Україні знизилися на 0,2%, в Івано-Франківській області – зросли на 0,2%. 

З початку року ціни зросли на 1,2% та 2,2% відповідно, інформує Галка з посиланням на Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

У серпні 2020 року зниження споживчих цін на 0,9–0,1% зафіксовано в більшості регіонів України, за винятком Рівненської, Хмельницької, Чернігівської, Івано-Франківської та Одеської областей, де споживчі ціни зросли до 0,2%. На Донеччині та Сумщині індекс споживчих цін склав 100,0%.

На споживчому ринку області у серпні цього року, у порівнянні з липнем, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,9%. Найбільше (на 13,3%) подешевшали овочі. На 4,3–0,6% знизилися ціни на фрукти, сметану, сир і м’який сир (творог), маргарин.

Водночас на 4,5–0,5% подорожчали яйця, м’ясо птиці, соняшникова олія, сало, масло, цукор, безалкогольні напої, хліб, макаронні вироби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби знизилися на 0,2%, що пов’язано з акційними знижками на алкогольні напої на 1,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 8,5% відбулося здебільшого за рахунок підвищення цін на природний газ на 35%.

Ціни на транспорт зросли на 3,1% перш за все за рахунок подорожчання проїзду у міському транспорті у 1,5 раза, палива та мастил – на 2,3%.

Читайте також: Поліція розшукує зловмисників, що підпалили авто та торговий склад на Прикарпатті. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...