Like

На Франківщині сільська рада незаконно передала землі вартістю майже п’ять млн. грн.

Івано-Франківська обласна прокуратура оскаржила в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції, яким позовні вимоги прокуратури задоволено частково. Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області....

Івано-Франківська обласна прокуратура оскаржила в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції, яким позовні вимоги прокуратури задоволено частково.

Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що у 2019 році одна з сільських рад Тисменицького району в порушення вимог Земельного та Водного кодексів України надала одному з ТзОВ в оренду земельну ділянку для риборозведення площею 5,5 га вартістю 4,6 млн грн без проведення торгів та реєстрації договору.

Враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, у січні 2020 року Тисменицька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Івано-Франківської області із позовною заявою про визнання незаконним рішення сільради та зобов’язання суб’єкта господарювання повернути вказану земельну ділянку.

Суд першої інстанції позовні вимоги прокуратури задовольнив частково, скасувавши відповідне рішення органу місцевого самоврядування. Не погодившись із такою позицією суду, Івано-Франківська обласна прокуратура оскаржила зазначене рішення в апеляційному порядку.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Франківця, який спричинив ножові поранення співмешканці, взято під варту


Like

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...