Поліція Франківська не розслідуватиме появу графіті на синагозі

Поліцейські не вестимуть розслідування У Франківську поліцейські відмовилися відкривати кримінальну справу через графіті на синагозі. Про це розповіли в Об’єднаній єврейській громаді України. Повідомляється,...

Поліцейські не вестимуть розслідування

У Франківську поліцейські відмовилися відкривати кримінальну справу через графіті на синагозі. Про це розповіли в Об’єднаній єврейській громаді України.

Повідомляється, що в поліції заявили, що в заяві за фактом нанесення графіті на синагогу “Темпль” не достатньо даних, які могли б вказувати на вчинення небезпечного для суспільства діяння.

При цьому підкреслюється, що на будівлі синагоги немає камер відеоспостереження, які могли б зафіксувати вчинення злочину, а самі графіті вже встигли зафарбувати.

Рабін Мойше Лейб Колесник також повідомив правоохоронцям, що не підозрює, хто б міг намалювати ці графіті. Також він заявив, що синагозі не завдали матеріальної шкоди.

У відповіді ОЄОУ поліція вказала, що були проведені опитування співробітників ссоседних організацій і установ. Дії невідомих підпадають під ст. 173 кодексу України Про адміністративні правопорушення-дрібне хуліганство, але встановити причетних неможливо

Варто відзначити, що графіті на стінах синагоги з’явилося в ніч на 26 червня 2020 року.

Читайте також: Минулої доби у Франківському пологовому народилося 9 дітей

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...