Рівень готовності області до опалювального сезону складає 95 відсотків, – Федорів

Про підготовку до нового опалювального сезону 2020-2021 роки йшлося сьогодні на онлайн-нараді у Віталія Федоріва. Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА. “Питання готовності закладів житлово-комунального...

Про підготовку до нового опалювального сезону 2020-2021 роки йшлося сьогодні на онлайн-нараді у Віталія Федоріва.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Питання готовності закладів житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної інфраструктури набувають особливої актуальності. Ми повинні обговорити усі ризики та загрози, які бачимо, та врегулювати їх, об’єднати усі зусилля задля якісної підготовки до опалювального сезону 2020-2021 рр. Комунікація на всіх рівнях влади є надзвичайно важливою задля невідкладного вирішення цих питань“, – сказав Віталій Федорів.

Також очільник області наголосив на важливості проведення якісних робіт із підготовки до нового опалювального сезону та контролю за рівнем розрахунтків щодо спожитих послуг.

Начальник управління житлово-комунального господарства департаменту  розвитку громад та територій, дорожнього, комунально-житлового господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін зауважив, що рівень підготовки до опалювального сезону по різних напрямках складає від 95 до 97 відсотків.

Слід зазначити, що в житловому господарстві до роботи в зимових умовах  підготовлено 3715 житлових будинків, у тому числі відремонтовано 319 покрівель, 54 системи гарячого водопостачання, 329 систем холодного водопостачання, проведено  промивання 183 опалювальних систем та ремонт електрощитових  у 263 житлових будинках. У соціальній сфері до осінньо-зимового періоду підготовлено 759 шкіл, 286 дитячих садків та 728 закладів охорони здоров’я.

Йшлося й про готовність об’єктів водокомунального господарства, теплоенергетики, рівень розрахунків підприємств за електроенергію та за житлово-комунальні послуги населенням.

Зауважувалося, що  заборгованість жителів області зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 244 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 127,2 млн. грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 88,9 млн.грн, за управління багатоквартирним будинками – 67,8 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 61 млн.грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 32,9 млн. гривень.

Керівникам профільних структурних підрозділів ОДА, підприємств теплоенергетики доручено вирішити питання своєчасного початку опалювального сезону.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також:

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...