На Рожнятівщині люди перекрили дорогу – вимагають ремонту шляху “Калуш-Осмолода”. ФОТО

Сьогодні, 22 вересня, у селі Креховичі близько 40 жителів Рожнятівщини перекрили дорогу. Люди вимагають ремонту шляху “Калуш-Осмолода” на ділянках Зелений Яр-Красне і Креховичі-Дзвиняч, що...

Сьогодні, 22 вересня, у селі Креховичі близько 40 жителів Рожнятівщини перекрили дорогу.

Люди вимагають ремонту шляху “Калуш-Осмолода” на ділянках Зелений Яр-Красне і Креховичі-Дзвиняч, що йде через село Рівня. Розпочали перекриття дороги о 8 год. і протестуватимуть як мінімум дві години. Люди 15 хвилин рухаються по пішохідному переході, а наступні 10 хвилин пропускають транспорт, пише “Місто”.

У руках тримають плакати з написами “30 років без дороги. Скільки ще?”, “Вимагаємо ремонту дороги Зелений Яр-Красне”, “Вимагаємо ремонту дороги Креховичі-Дзвиняч”, “Влада нас не чує, тому ми тут”.

За словами протестувальників, на ремонт чекають уже 30 років. Постійно оббивають пороги чиновницьких кабінетів з запитами і проханнями, але влада їх не чує.

Дорога у жахливому стані, люди без транспортного сполучення. До Рожнятова на роботу люди з нашого села добираються через сусідній Перегінськ. Ремонт дороги Креховичі-Дзвиняч для нас дуже важливе питання. Шкода, що влада не хоче нас почути і зрозуміти, що тут також живуть люди”, – каже житель села Рівня Ярослав Шевчук.

Люди скаржаться, що відмінили рейсові автобуси. Шофери не хочуть їздити цими дорогами, бо можуть поламати власний транспорт. Минулого року було 3 рейси: “Калуш-Красне”, “Рожнятів-Красне” і “Рожнятів – Івано-Франківськ” через наше село. Водії цими дорогами гроблять автобуси, використовують багато палива і ці рейси стають нерентабельними.

“Ми фактично півроку були без сполучення. Тепер перед виборами нам дали автобус “Рожнятів – Івано-Франківськ”. Ми так розуміємо, що це тимчасово, бо водій буса з нашого села і в нього якраз відпустка на роботі і він почав їздити цим рейсом. А далі невідомо, що буде”, – говорить житель села Василь Томич. 

Чоловік також розповідає, що у селі був випадок, коли через погану дорогу швидка не встигла приїхати до хворого і він помер.

Читайте також: На Прикарпатті розшукують 15-річну дівчину. ФОТО

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...