Бджолярі Прикарпаття можуть скористатися державною дотацією

Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з питань отримання фермерськими господарствами спеціальної бюджетної дотації...

Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з питань отримання фермерськими господарствами спеціальної бюджетної дотації на утримання корів молочного напрямку продуктивності та власникам бджолосімей за наявні в поточному році бджолосім’ї.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Участь у нараді взяли в. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович та начальники відділів департаменту.

Тарас Висоцький презентував алгоритм підтримки бджільництва та вказав на терміни подання документів.

Як відмітив Степан Вінтонович, в області  вищезазначеною дотацією можуть скористатися біля 25 фермерських господарств. Станом на сьогодні вже направлено документи від дев’яти господарств на суму 910 тис. грн.

Також органами місцевого самоврядування  проводиться прийом документів на бюджетну дотацію за наявні в поточному році бджолосім’ї.

Крім того, Тарас Висоцький  проінформував про проведення 25 вересня  конференції з питань розвитку галузі бджільництва.

Читайте також: У Франківську на Галицькій ДТП: рух ускладнено. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...