Like

Олександр Богачов від «Слуги Народу» офіційно став кандидатом на посаду міського голови Франківська

Сьогодні, 24 вересня, Івано-Франківська міська ТВК зареєструвала Олександра Богачова від партії «Слуга Народу» кандидатом на посаду міського голови міста Івано-Франківська, про це він повідомив...

Сьогодні, 24 вересня, Івано-Франківська міська ТВК зареєструвала Олександра Богачова від партії «Слуга Народу» кандидатом на посаду міського голови міста Івано-Франківська, про це він повідомив на своїй сторінці у ФБ.

«Офіційно зареєстрований кандидатом…, – написав Богачов. – Я вважаю себе людиною відповідальною, прислуховуюсь до аргументованих думок та пропозицій, вимогливий до себе та інших. Вважаю, що в роботі є тільки один показник – результат. Сьогодні на засіданні Івано-Франківської міської територіальної комісії Івано-Франківського району проголосували за висування мене, Олександра Богачова, на посаду міського голови. Обіцяю докласти максимум зусиль для розвитку рідного міста».

Нет описания.

Олександр Богачов народився 23 серпня 1984 року в місті Івано-Франківськ.

Освіта: 2001 — закінчив в Івано-Франківську Спеціалізовану ЗОШ №1 з поглибленим вивченням англійської мови.

2006 — закінчив юридичний інститут Прикарпатськогт національного університету ім. В.Стефаника, спеціальність правознавство, спеціалізація — господарсько-правова діяльність.

Досвід роботи: 2005-серпень 2013 — юрисконсульт у товаристві з обмеженою відповідальністю «Гаразд Україна» (змінено найменування на Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Галицька»).

2012- березень 2013 — юрисконсульт у приватному підприємстві «Західконтинент».

2014-дотепер — директор, юрисконсульт у товаристві з обмеженою відповідальністю «М Медіа».

2017-дотепер — директор, юрисконсульт у товаристві з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Мельник». 2019-дотепер — помічник-консультант народного депутата України Вінтоняк О. В. 2020 — отримав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Адвокат

Нет описания.

Читайте також: На Чорновола горить квартира. ФОТО/ВІДЕО


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...