В Івано-Франківську відбувся патріотичний забіг у пам’ять захисників України. ФОТО

Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбувся всеукраїнський легкоатлетичний пробіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, присвячений вшануванню пам’яті загиблих героїв України. Про це інформує...

Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбувся всеукраїнський легкоатлетичний пробіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, присвячений вшануванню пам’яті загиблих героїв України.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Участь у ньому взяли голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей, представники місцевої влади, Національної гвардії України, Національної поліції України, територіального управління судової охорони, обласної спілки ветеранів АТО/ООС, родини загиблих та мешканці Прикарпаття.

Легкоатлетичний пробіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” – це данина пам’яті тим героям, які віддали на вівтар незалежності та цілісності нашої держави найдорожче – своє життя, – зазначив Віталій Федорів. – Проведення таких спортивних змагань не визначає переможців, а привертає увагу суспільства до вшанування пам’яті про загиблих учасників АТО та  їх  родин”.

Після завершення змагань учасники отримали пам’ятні медалі та подяки. Такі ж відзнаки вручили сім’ям загиблих героїв.

Читайте також: На фронті загинув 27-літній боєць з Долини

Категорії
Життя
Новини
Loading...