Міністр Чернишов з керівництвом ОДА та представниками “СН” оглядали післяповеневі відновлення на Прикарпатті. ФОТО

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав Івано-Франківську область з робочою поїздкою, в ході якої приділив особливу увагу питанню контролю робіт з...

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав Івано-Франківську область з робочою поїздкою, в ході якої приділив особливу увагу питанню контролю робіт з подолання наслідків повені.

Міністр зустрівся з головою ОДА Віталієм Федоріовом, з нардепами від Прикарпаття, головою обласного осередку “Слуги Народу”, народною депутаткою – Оленою Вінтоняк, а також з кандидатом у мери Франківська від “СН” Олександром Богачовим.

Разом вони оглянули хід робіт з відновлення правобережної дамби на річці Бистриця Надвірнянська у селі Угорники, що постраждала внаслідок повені у червні 2020 року. Міністр пересвідчився, що робота на об’єкті перебуває в активній фазі. Для виконання усіх запланованих робіт будівельники влаштували нове русло для річки.

Чернишов з командою також відвідав індустріальний парк “Аркан”, ознайомився з об’єктом, подякував за створення робочих місць. Олексій Чернишов запевнив, що міністерство і держава буде підтримувати і сприяти цим ініціативам.

Читайте також: Поліцейські Івано-Франківщини розшукують безвісти зниклого мешканця Надвірної. ФОТО


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...